Srbijanska grupa Twins prije nekoliko je godina snimila spot za pjesmu 'Kontrabas'. Pjesma je po sebi iznimno čudna, ali spot koji ju prati sigurno spada u kategoriju najluđih stvari koje ste ikad pogledali...
Show
Komentari 2Srbijanska grupa Twins prije nekoliko je godina snimila spot za pjesmu 'Kontrabas'. Pjesma je po sebi iznimno čudna, ali spot koji ju prati sigurno spada u kategoriju najluđih stvari koje ste ikad pogledali...
Za srbijansku grupu Twins vjerojatno nikad niste čuli. Riječ je o projektu brata i sestre Nebojše i Manuele Kostrešević, koji je bio najpopularniji početkom devedesetih u Srbiji. I njihova glazba je tipična za devedesete u Srbiji. Šizofrena mješavina techna, cajki i nepotrebnih efekata glavna je odlika njihove glazbe.
Pjesmu 'Kontrabas' snimili su i objavili 2015. godine, ali kad pogledate spot, mislit ćete da ste se vratili u devedesete godine. I da ste na drogama.
Was, was, was ist das? Das is kontrabas - pjevaju oni u ovom 'hitu', a u prateći spot uspjeli su umiješati baš sve. Tu su piramide, tu je debeli čovjek koji sjedi na piramidi, tu su pjevači i DJ Mata napravljeni u nekom programu koji ne postoji već desetak godina, tu su ratnici plesači, onda su odjednom tu i mladi urbani ljudi koji bezbrižno čagaju po pustinji... Ne zaboravimo ni lebdećeg čovjeka.
Uzmite si zato četiri minute predaha, upalite zvuk (ali ne preglasno da vas ne gledaju čudno, i zbunite sami sebe!
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+