Obavijesti
'NE ODLAZIMO NIKAMO' Princ Harry: Meghan i ja nismo imali izbora, odluka nije lagana
Piše HINA,
Komentari 71
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

tetina
Čovjek hoće normalan život i odgajati djete u normalnim uvjetima a ne kao zombi živjeti po dvorcima, uokolo hodati kao idiot od kolonije do kolonije i trošiti Prikaži još ↓
Hiroo_Onoda
Biti rob danonoćnih protokolarnih obaveza je isto kao i biti zatvorenik u dobro čuvanom zatvoru . . . . I to ne mogu promijeniti skupe cipela, dobra hrana, veli Prikaži još ↓
plik
eh, ne bojim se ja za njega...
jelena jesenski
Tko god je procitao tek nekoliko clanaka o ovom paru, vidio je da im mediji nisu naklonjeni,i da ih na neki cudan nacin potkopavaju.Znamo kakvu razornu snagu mo Prikaži još ↓
Dk
oni su punoljetni mogu raditi šta hoće,kraljici to smeta
Dk
Harry mi je baš simpatičan; pozvati ću ga na pivo kad ga budem sreo !
ma
kako on ne razumije da ova radi magarca od njega, pa ta ne priča s pola obitelji, već tu nešto ne štima, prevarit će ga i ostavit kad tad, klečat će on na pragu Prikaži još ↓
Vlad
Dobro ga mama odgojila. Kad ne možeš kao mlađi sin zasjesti na prijestolje onda im SVIMA zagorčaj živo. To je Dijana počela a Harry nastavlja.
Judita👥
Sretno im! najbolje oni znaju zašto takav potez.
GeorgeCloun
Ne bi za sve pare ovog svijeta "uživao" povlastice britanskog dvora. Pametno od ovo dvoje, da su se odlučili na takav potez.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .