Čovjek hoće normalan život i odgajati djete u normalnim uvjetima a ne kao zombi živjeti po dvorcima, uokolo hodati kao idiot od kolonije do kolonije i trošiti
novac poreznih obveznika. Trebali bi mu svi čestitati na odluci !
Prikaži još ↓
Hiroo_Onoda
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Biti rob danonoćnih protokolarnih obaveza je isto kao i biti zatvorenik u dobro čuvanom zatvoru . . . . I to ne mogu promijeniti skupe cipela, dobra hrana, veli
ki novac ili luksuzno stanovanje. . . . Osim ako tome strastveno ne težiš i ako to u tebi baš uvijek izaziva sreću i ushićenje. Suprotno tome, kreni svojim putem koliko god on neizvjestan bio.
Prikaži još ↓
plik
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
eh, ne bojim se ja za njega...
jelena jesenski
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Tko god je procitao tek nekoliko clanaka o ovom paru, vidio je da im mediji nisu naklonjeni,i da ih na neki cudan nacin potkopavaju.Znamo kakvu razornu snagu mo
gu imati,nije tesko bilo zakljuciti da to nece dobro zavrsiti,pofotovo kad se i brat priklonio toj negativnoj strani.Trebalo je puno odlucnosti i snage doniheti ovakvu odluku,a to znaci da im nije bilo lako ni iznutra ni izvana.Pokazali su da im nisu vazne ni titule,ni pocasti,a ni besplatni novci,ako nisu u tome sretni.Zadivljujuce je kako jedan muskarac moze stati uz svoju zenu,ako ce je tako zastititi,a time i njihov obiteljski zivot.Masa se ipak okomila na njih,prvenstveno zbog vlastitih materijalistickih stavova,jer prevladava dojam da se takvo nešto,kao sto je status princeze,jednostavno ne napusta.Ali,oni su ga napustili,iako su mogli u nekim stvarima zatvoriti oci i usi...no, ne moze to bas svatko,treba i zivjeti ispunjen,a ne samo prezivljavati prazan.Na tome im treba cestitati.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
oni su punoljetni mogu raditi šta hoće,kraljici to smeta
Dk
Deaktivirani korisnik
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Harry mi je baš simpatičan; pozvati ću ga na pivo kad ga budem sreo !
ma
mateo92
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
kako on ne razumije da ova radi magarca od njega, pa ta ne priča s pola obitelji, već tu nešto ne štima, prevarit će ga i ostavit kad tad, klečat će on na pragu
kraljevske palače i molit da ga prime nazad
Prikaži još ↓
Vlad
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Dobro ga mama odgojila. Kad ne možeš kao mlađi sin zasjesti na prijestolje onda im SVIMA zagorčaj živo. To je Dijana počela a Harry nastavlja.
Judita👥
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Sretno im! najbolje oni znaju zašto takav potez.
GeorgeCloun
20.1.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne bi za sve pare ovog svijeta "uživao" povlastice britanskog dvora. Pametno od ovo dvoje, da su se odlučili na takav potez.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .