c.ronaldo ocito je slusao onu pjesmu od pishomodo poa ja volim samo sebe
pi
pivka
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
kolika pažnja se poklanja djevojci koja je poznata samo zato jer je hodala sa nogometašom.
da je nuklearna fizičarka ili da je otkrila lijek protiv HIVa manje
bi znali o njoj.
jadno!
Prikaži još ↓
or
orhidea
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
cura super izgleda i vjerujem da je istina sve što je rekla o njemu, jer i izgleda kao egoistični papak, ali s obzirom koliko priča o njemu, ima istetovirane nj
egove inicijale i nosi njegov prsten, vidi se da je u biti očajna i pati za njim.
Prikaži još ↓
gi
gidu
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
Al\' bi se usrecio i s tobom....
aa
aannaa
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
ajoooj sirota... baš je Klempo Klempić...možda ju je ostavio jer ima klempave uši... ;-)
lo
lore
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
A ona je tkao otalna suprotnost njemu i nije opsjednuta svojim izgledom? Zato se svakom prilikom slika gola! Ludog li svijeta
u2
user_2971
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
pa i nije sad neka bomba... znam puno bolje ženske....
M1
Maxich_1
10.11.2008.
Uređivanje komentaraOdustani
da je ne znam koliko narcisoidan i da mu je mama ne znam kakva, lik si može naći puno zgodniju, bolju, pametniju žensku. a što se tiče toga da ju je spucao prek
o sms-a, hahaaha, mislim da to nema veze s kukavičlukom nego s time da nije vrijedna da se uopće ikad više vide.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .