Mene zanima što je uopće radio autom u pješačkoj zoni, nebitno vozio ili parkirao, nije smio biti tamo. Dakle svejedno u prekšaju.
Mu
Murterskomore
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Imaš BT u autu pa si spoji mobitel, super su mi te face voze aute od par sto hiljada a ne znaju spojiti mobitel u autu...ljakse
d4
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Prešo na bembure od kad je merđom usmrtio čovjeka.
f4
fantom 48
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Jako glupo objašnjenje za kršenje zakona. " morao sam" nisi morao, trebao si se javiti kada se parkiraš.
Čo
Čobo
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Stao je jer mu je neobičan osjećaj voziti bez nekog pod kotačima. Handsfree ova kutija nema, a za Daciu s bluetoothom nema para jer je potrošio na prebacivanje
dlaka s m*da na čelo.
Prikaži još ↓
Ke
Kegla💪🏻
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
A nema bluetut u bembari
Hr
Hrabri
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Bahati primitivac
le
lucky edy
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa na ovoj slici opet nema kose.kako to?
rr
rista r
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisam ni mislio da će naći logično objašnjeje,Više ne trebaš držati mobitel u ruci ali propustio si taj napredak tehnologije.
bitos
4.7.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nikad glazbenik niti će ikada biti a ni neki čovjek da bi ga ikad u životu volio upoznati obično bahato i bezobrazno stvorenje
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .