U New Yorku koji je milijunski grad(vise milijuna) ima najmanje milijun beskucnika koji se smrznu na ulici kad padne temperatura.Nema toliko sklonista za njih a i ni volje da se netko pobrine za njih.Cak se i govna ispod grada smrznu.
Dk
Deaktivirani korisnik
21.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Imaju milijarde u bankama, a nemogu naći za smještaj najsiromašnijih. Ovako ih se jeftino rješe dok mogu. Da ne žicaju miijardere dok ovi hodaju između pauze, m
ajku im žicarošku.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .