Interesantno, a u Moskvi je manje beskućnika i nezaposlenih nego u New Yorku, a manje ih se i smrzne. Nigdje kao u New Yorku nisam vidio da ljudi žive po kanalizaciji. Ideš avenijom, a iz šahte se dimi jer netko peče večeru dolje. Amerika... mjesto gdje samo bogati eventualno postanu bogatijima. A i tada sve potroše na liječenje od raka, primjerice.
ns
navy seal and swcc
22.2.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
tomazg moras ti jos puno ucit u zivotu,a ne samo trabunjat neznas ti kakva je moskva...
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .