Ajde ne kukaj, dobio si tekmu i uredu.Izvlačiti se na teren je glupost.Rijeka danas nije bila na nivou na kakvom zna biti.Zato bolje šuti!
ed
edo0308
16.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa tko će biti na nivou na ovom terenu, o tome Sopić i govori.Misliš da Hodža ili Fruk mogu na ovome krumpirištu igrati kao na Rujevici ?
Pr
Pešekan ri
16.3.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Vedo...Imaš članak o Hayuduku..Pusti se Rijeke!
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .