Komentari 10

Agüero u osam minuta 'riješio' CSKA, Honda promašio bod...

5

Manchester City pobijedio je 2-1 u Moskvi kod CSKA. Domaći su za 1-0 zabili u 34. minuti. City preokreće golovima Agüera, a Honda u 93. minuti promašuje čisti zicer

Manchester City na gostovanje kod CSKA u skupini D stigao je s poraznom statistikom. "Građani" su izgubili pet od posljednjih sedam gostovanja u Ligi prvaka. Nije im dobro krenulo ni u Moskvi.

CSKA je poveo golom srpskog nogometaša Zorana Tošića u 32. minuti utakmice. A dok su igrači CSKA još slavili gol protiv bogate premierligaške momčadi, gosti su u osam minuta šokirali navijače na stadionu Himki.

Sergio Agüero dvama golovima preokrenuo je utakmicu.

Prvo je sjajni napadač Cityja zabio samo dvije minute nakon Tošićevog gola da bi u 42. minuti momčad iz Manchestera već povela 2-1. Agüero je u strašnoj formi. Argentinski napadač u posljednjih šest utakmica za Manchester City zabio je osam golova. Praktički sve što Agüero uputi prema golu završi iza leđa protivničkog golmana.

CSKA je pritiskao, ali lopta nikako nije htjela u gol. Nevjerojatnu šansu imao je Honda u 93. minuti utakmice. Sam je bio japanski veznjak na pet metara od gola, ali pucao je ravno u golmana Cityja.