Ajmo konačno prestati s mitomanijom i medijskim pumpanjem eufodije o nokaut-fazi. Budimo iskreni prema sebi jer je samozavaravanje najgori grijeh. Dok se ovdje
mašta o terminima osmine finala, istina nas brutalno bode u oči kada se usporedimo s drugima. Nove, gladne momčadi poput Gane ili Zelenortskih Otoka nas nadmašuju u trkačkoj moći i čistoj fizici protiv koje naša spora igra nema nikakve šanse.Dalićevo 'kockanje' s igračkim kadrom je školski primjer kako se ne vodi reprezentacija. Ostaviti na klupi Petra Sučića, jedinog modernog veznjaka koji može trčati i raditi pritisak, a gurati nespremne i izubijane igrače, tehnički je suicid. Prvo poluvrijeme nam je potpuno sterilno, bez ijedne ideje kako probiti blok, dok nam obrana pliva pri svakom prekidu i kontri jer nema tko zatvoriti prostor.U subotu igramo protiv te iste Gane. Ako protiv njih istrčimo s ovakvim tromim, sporim i tvrdoglavim taktičkim lutanjima, pojest će nas u duelima i pretrčati kao da nas nema na terenu! Ovaj put nam nikakve bombastične najave o 'neprospavanim noćima' niti 'sreća' neće pomoći da uđemo među prvih osam. To je surova kazna za potpuno ignoriranje očitih grešaka koje su svima bile jasne i prije prvenstva. Tko odbija učiti na vlastitim pogreškama, osuđen je na propast. Umjerenost u kritici ovdje je jednaka kukavičluku – problem treba sasjeći u korijenu!
Prikaži još ↓
il
ivan lantran
08:17
Uređivanje komentaraOdustani
Ako ispadnemo u kojem terminu je doček reprezentacije u Zagrebu.
Tomislav-81
09:01
Uređivanje komentaraOdustani
Ovo sta igramo nije ni blizu nogometa jako sam razocaran!!
Dinamo NAJVEĆI hrvatski klub
09:03
Uređivanje komentaraOdustani
Taktika i neznanje Masnog polako dolazi na naplatu. I s tim pati igra i rezultat još od EP. Sam sebi se je po*ro u usta još ranije jer je reako da će uvijek igr
ati samo najspremniji i najbolji igrači. Ok, hoće se odužiti ovim senatorima, ali pati sve- i rezultat i svi Hrvati. Jer sada ni modrić, Gvardiol, Kovačić nisu spremni nikako. Fruk, Moro, Vlašićnula bodova,a zvao ih je. Da je išao sa mladim i gladnim igračima nitko mu ne bi zamjerio ništa. Ostavit Stojkovića doma, a zvat nespremnog Fruka je pucanj u glavu. Sad ćemo opet morat čekati 4 godine. Sa nadam se novim i modernim trenerom. Samo ne Olićem..
Prikaži još ↓
>Svinja
08:59
Uređivanje komentaraOdustani
Nema šanse da se budim da gledam nabijače lopte koji zarađuju miljune dok doktori rade za dva soma
hu
humels
10:32
Uređivanje komentaraOdustani
Bolje da ispadnemo,i da se pronađe trener koji će sastaviti repku,tako da mi hrvati makar godinu dana znamo tko jeprvih jedanaest.
na
nafuraniMali
09:08
Uređivanje komentaraOdustani
Dok dalic ignorira igrqce dinama od kojih su bar dvojica zasluzila tu bit, donedavni dinamovci ga drze na zivotu
Or
Orfej
09:13
Uređivanje komentaraOdustani
vec nisam spavao. jedva pobjedili uz jako lošu igru
FCBarcelona!!
08:34
Uređivanje komentaraOdustani
Znaci igramo sa portugalom il kolumbijom...
MA
MARKO1977
08:15
Uređivanje komentaraOdustani
zanima me konkretno sa kojom drzavom bi igrali tada
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .