Obavijesti
Komentari 83
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

BL Devin
Ajmo konačno prestati s mitomanijom i medijskim pumpanjem eufodije o nokaut-fazi. Budimo iskreni prema sebi jer je samozavaravanje najgori grijeh. Dok se ovdje Prikaži još ↓
il
Ako ispadnemo u kojem terminu je doček reprezentacije u Zagrebu.
Tomislav-81
Ovo sta igramo nije ni blizu nogometa jako sam razocaran!!
Dinamo NAJVEĆI hrvatski klub
Taktika i neznanje Masnog polako dolazi na naplatu. I s tim pati igra i rezultat još od EP. Sam sebi se je po*ro u usta još ranije jer je reako da će uvijek igr Prikaži još ↓
>Svinja
Nema šanse da se budim da gledam nabijače lopte koji zarađuju miljune dok doktori rade za dva soma
hu
Bolje da ispadnemo,i da se pronađe trener koji će sastaviti repku,tako da mi hrvati makar godinu dana znamo tko jeprvih jedanaest.
na
Dok dalic ignorira igrqce dinama od kojih su bar dvojica zasluzila tu bit, donedavni dinamovci ga drze na zivotu
Or
vec nisam spavao. jedva pobjedili uz jako lošu igru
FCBarcelona!!
Znaci igramo sa portugalom il kolumbijom...
MA
zanima me konkretno sa kojom drzavom bi igrali tada
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .