Komentari 4

Antonio 'skinuo' Di Cania s vrha za uvjerljivu pobjedu 'čekićara'

Nakon slavlja u prvom kolu protiv Newcastlea (4-2), West Ham je slavio i protiv Leicestera (4-1) te nakon dva kola zauzeo vrh Premiershipa. S dva je gola momčad predvodio Michail Antonio

Jamajkanski napadač Michail Antonio zabio je dva gola i tako stigao do brojke 49 u dresu West Hama čime je postao najbolji strijelac kluba i tako preskočio Paola Di Canija. Napravio je to u pobjedi West Hama (4-1) protiv Leicestera koji je od 40. minute igrao s igračem manje jer je crveni karton dobio Perez.

Premier League - West Ham United v Leicester City

Poveli su domaći golom Fornalsa u 26. minuti, zatim je Benrahma u 56. minuti povisio na 2-0, da bi u 70. Tielemans smanjio na 2-1. No, tad se u priču uključio Antoion i golovima u 80. i 84. minuti zaključio utakmicu te poslao West Ham na vrh Premiershipa.

'Čekićari' su u odličnoj formi na startu prvenstva, a u sljedećem ih prvenstvenom kolu očekuje Crystal Palace te bi i dalje mogli ostati na vrhu ljestvice.

POGLEDAJTE VIDEO: MICHAEL JORDAN NA JET SKIJU U DALMACIJI