Komentari 3

Arsenalova leteća tvrđava bila je kobna po Talijane na Euru...

1

Gol odluke zabio je Arsenalov branič Krystian Bielik (21) u 40. minuti utakmice. Fenomenalno je Bielik stisnuo jedan poluvolej nakon što mu se lopta odbila tik pred nogu nakon slobodnog udarca

Talijanska U-21 reprezentacija napravila je ogroman korak unazad ka ambicijama na Europskom prvenstvu do 21 godine koje se igra kod njih i u San Marinu.

Nakon što su u prvom kolu s 3-1 deklasirali Španjolsku, u drugom su iznenađujuće izgubili od čvrste Poljske.

Gol odluke zabio je Arsenalov branič Krystian Bielik (21) u 40. minuti utakmice. Fenomenalno je Bielik stisnuo jedan poluvolej nakon što mu se lopta odbila tik pred nogu nakon slobodnog udarca. Napolijev Alex Meret ispružio se koliko je dug i širok, ali lopta je od stative završila u mreži.

Poljska je pobjedom došla na šest bodova (u prvom kolu dobili Belgiju 3-2), a ranije je Španjolska u napetom susretu srušila Belgijce 2-1. Prvi gol na tom susretu djelo je Dinamova veznjaka Danija Olma

Izjednačio je Sebastian Bornauw u 24. minuti nakon ubačaja iz kornera. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Pablo Fornals je zabio za pobjedu mlade španjolske reprezentacije. Veznjak West Ham Uniteda je pucao sa 20-tak metara pogodivši za pobjedu.

Olmo je odigrao cijeli susret za Španjolsku, a u 48. minuti je dobio žuti karton.