Komentari 47

Barca je slavila uz neregularan gol, Napoli i Inter su remizirali

1

Barcelona je slavila 2-0 protiv 'fenjeraša' Malage, dok u talijanskom derbiju između Napolija i Intera nije bilo pogodaka te su obje momčadi ostale jedine neporažene u Serie A

Vjerojatno se očekivala i uvjerljivija pobjeda Barcelone protiv fenjeraša Malage, no u konačnici je završilo 2-0.

Barca je već u drugoj minuti zabila gol, koji je trebao biti poništen. Digne je prošao po lijevoj strani, no prije centaršuta lopta je izašla izvan terena, ali sudac to nije vidio.

Gerardu Deulofeuu nije bilo teško zabiti za 1-0. I od prvog poluvremena to je bilo to. I u drugom dijelu Barca je vrlo rano zabila gol, već u 56.

Leo Messi je asistirao Andresu Iniesti, koji zabija za konačnih 2-0. Iniesti je to bio prvi gol u La Ligi nakon 2015..
Luis Suarez je mogao Malagi zabiti i treći gol, no u 74. je promašio zicer nad zicerima. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta.

Valencia je Sevilli utrpala četiri komada. Završilo je 4-0, a dva gola zabio je Guedes, dok su po jedan postigli Zaza i Mina.

U derbiju talijanskog prvenstava između Napolija i Intera nije bilo pobjednika. Nažalost,  nije bilo ni pogodaka.

Domaći su prvi put ove sezone ispustili bodove, no i Napoli i Inter ostale su jedine neporažene momčadi u Serie A. Napoliju je ovo prvi puta da od 1989. da je neporaženi u prvih devet kola, a Interu od 2007 godine.

Inter nije uspio pobijediti Napoli u gostima od 1997. godine, niti mu je uspio zabiti gol u posljednje tri utakmice. Ivan Perišić za "nerazzurre" je odigrao cijelu utakmicu, dok je Marko Rog za domaće ušao u 76. minuti.