Komentari 126

Lewa spasio Barcu od poraza i ostavio im barem malo nade za prolaz dalje: Inter 2 puta vodio

10

Dembele je doveo Barcu u vodstvo u prvom dijelu, ali Inter je početkom drugog poluvremena preokrenuo rezultat u svoju korist. Lewandowski je u nastavku zabio dva gola i spasio Barcu ispadanja

U najzanimljivijoj utakmici večeri Barcelona i Inter su na Camp Nou podijelili bodove igravši 3-3 (1-0) u skupini C.

Champions League - Group C - FC Barcelona v Inter Milan

Povela je Barcelona preko Dembelea (40) u završnici prvog poluvremena, no Inter je uspio preokrenuti golovima Barelle (50) i Lautara (63), a s tim rezultatom Inter je imao prolaz, dok bi Barcelona ostala bez izgleda za prolazak u osminu finala dva kola prije kraja.

Ipak, uz veliku dozu sreće Lewandowski (82) je pogodio za 2-2, a nakon što je Gosens (89) po drugi put doveo Inter na korak od prolaska, opet se ukazao Lewandowski (90+2) i preciznim udarcem glavom spasio Barcelonu.

Marcelo Brozović zbog ozljede mišića nije konkurirao za nastup u dresu Intera.

4. KOLO LIGE PRVAKA 21:00 , CAMP NOU
Barcelona
Dembele 40' Lewandowski 82' Lewandowski 92'
3 : 3
Inter
Barella 51' Martinez 63' Gosens 89'
90'+6

Kraj lude utakmice na Camp Nou.

90+4'

Inter je imao veliku šansu za gol. Martinez je proigrao Asllanija koij je pucao, ali Ter Stegen brani.