Komentari 2

Belupu treća pobjeda zaredom, Inter je pobijedio kod Rudeša...

1

Cibalia je imala bod u Koprivnici, ali zabila si je autogol 12 minuta prije kraja utakmice. Rudeš će još malo pričekati na povijesnu pobjedu u HNL-u, nakon što je izgubio doma od zaprešičkog Intera

U 4. kolu Prve HNL nogometaši Slaven Belupa slavili su treću utakmicu zaredom, a Inter je u gostima pobijedio Rudeš.

Nogometaši Slaven Belupa u Koprivnici su svladali Cibaliju 2-1 (1-0).

Mirko Ivanovski, koji je Slavenu donio pobjede protiv Lokomotive i Intera, u 48. minuti je lobao vratara gostiju za vodstvo 1-0. Cibalia je poravnala u 70. minuti iz penala, a strijelac je bio Marko Pervan. Tada se činilo da bi klub iz Vinkovaca mogao upisati prvi bod u novom prvenstvu, ali u 78. minuti tu je nadu uništio autogol Špire Peričića i Slaven je dobio 2-1.

Slavenu je ovo treća pobjeda zaredom u novoj sezoni, dok će Rudeš na prvu u povijesti u prvoligaškom razredu još malo pričekati, nakon što je izgubio od zaprešičkog Intera u Krančevićevoj ulici 2-0.

Inter je poveo u 36. minuti, kada je nakon ubačaja sa lijevog boka Jakov Puljić iz blizine pospremio loptu u mrežu. Tako je Puljić, najbolji strijelac Intera u prošlom prvenstvu, odlično krenuo i u novoj sezoni te je upisao svoj treći prvenstveni gol. Pobjedu Intera potvrdio je Vlatko Blažević u 88. minuti, a njemu je to također treći pogodak ove sezone.

U nedjelju u najvećem hrvatskom derbiju Dinamo dočekuje Hajduk (19 sati).