Komentari 7

Bender slab protiv Jazza, GSW pobijedili Rocketse u gostima

1

Golden State Warriors su sinoć prekinuli niz od četiri poraza svladavši u gostima Houston Rocketse sa 106-104, a Phoenix Sunsa Dragana Bendera su kod kuće doživjeli još jedan poraz od Utah Jazza

Golden State je u gostujućoj pobjedi protiv Houston Rocketsa (106-104) predvodio Klay Thompson koji je utakmicu završio sa 30 koševa od čega je pet trica, DeMarcus Cousins je ubacio 27 koševa, a Stephen Curry 24. Warriorsi su tako prekinuli niz od devet pobjeda Houstona u čijim je redovima najbolji bio James Harden sa 29 ubačaja i deset asistencija.

NBA: Golden State Warriors at Houston Rockets

Od Phoenix Sunsa su još jednom bolji bili članovi Utah Jazza koji su u gostima slavili sa 114-97. Donovan Mitchell je za pobjedu gostujuće momčadi ubacio 26 koševa, a Rudy Gobert je dodao 18 uz 20 skokova. Devin Booker je predvodio Phoenix sa 27 koševa, a Dragan Bender je u 14 minuta na terenu zabio tri koša (šut iz igre 1/1, trice 1/1) imao tri skoka i jednu asistenciju.

Oklahoma City Thunder su kod kuće sa 108-96 nadigrali Brooklyn Netse iako su u drugoj četvrtini zaostajali 17 koševa. Paul George i Russell Westbrook su zajedno ubacili 56 koševa za Oklahoma City. Westbrook je utakmicu završio sa 31 košem, 12 skokova i 11 asistencija.

NBA: Brooklyn Nets at Oklahoma City Thunder

Washington Wizardsi su kod kuće sa 100-90 bili bolji od Orlando Magica, a do pobjede ih je predvodio Bradley Beal sa 23 poena. Miami Heat su kod kuće sa 108-74 razbili Detroit Pistonse, a Atlanta Hawksi su sa 132-111 pobijedili Memphis Grizzliese.