Komentari 7

Benfica na Krovinovićev pogon! Zabio gol nakon sjajne akcije

1

Hrvatski veznjak nedavno je dobio povjerenje trenera Ruija Vitorije i dobio mjesto u početnoj postavi Benfice. Portugalski prvak odmah je zaigrao puno bolje, u posljednje dvije utakmice upisao i - dvije pobjede

Filip Krovinović pružio je najbolju partiju u dresu Benfice te bio strijelac u pobjedi (2-0) portugalskog prvaka nad Vitorijom Setubal.

POGLEDAJTE VIDEO:

Hrvatski veznjak nedavno je dobio povjerenje trenera Ruija Vitorije i dobio mjesto u početnoj postavi Benfice. Portugalski prvak odmah je zaigrao puno bolje, u posljednje dvije utakmice upisao i - dvije pobjede. Filip Krovinović danas je u 1/16 finala portugalskog Kupa odigrao svih 90 minuta protiv Vitorije Setubal, a svoj prvijenac u novome klubu postigao u 81. minuti.

Za vodstvo Benfice u 25. minuti poentirao je Cervi...

Hrvatski veznjak tiho je gradio karijeru u Rio Aveu u koji je stigao iz NK Zagreba. Zbog te ponude nije otišao u Hajduk koji ga tako i tako nije mogao platiti, a sjajnim partijama u dresu Rio Avea na sebe je navukao oči skauta Benfice.

Standardan je član U-21 reprezentacije, a ako ovako nastavi mogao bi očekivati i poziv izbornika Zlatka Dalića u skorijoj budućnosti.