Nisam siguran bas da je meksiko igrao s haitijem ali okej
Dinamo NAJVEĆI hrvatski klub
25.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne znam kaj se događa, ali zbilja očajno igramo. Pa valjda shvaćaju da je ovo SP; da su mnogi tu prvi i zadnji put i da moraju dati sve od sebe. Ta takmica BiH-
Katar- kak se to igralo, trčalo, borilo. Mi smo užasno spori i neuigrani kao da smo umorni i kao da su se prvi put našli na terminu. Masnokosni je to već trebao posložiti. Nadamo se da ćemo konačno odigrati jednu pravu utakmicu i da Modrić, Gvardiol i Kovačić proigraju.
Prikaži još ↓
superhornet199
25.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
ako ne možemo ganu pobijedit, nije nam ni mjesto u nokaut fazi
Lu
Luftballons99
25.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Nema tu draži. Politika i novac,svi idu na SP.Ukinuti kvalifikacije. Bingo je tko ne ide dalje, ako ide predzadnji nije to to..u srpnju ćemo nešto gledati,ovo j
e sad kao Evrovizija
Prikaži još ↓
n9
nešo 95
25.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Bosna je smiješna , imali su sreće za vratnicu, da je bilo 2:2 tko zna jel bi se vratili. Prvi sljedeći protivnik ih izbacuje (da bude jasno nije HR ništa bolja
ali vjerojatno ćemo izvući remi i idemo dalje).
Prikaži još ↓
Fj
Ferdo je opet tu
25.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
bosna jača i zato je prošla, hrvatska ispada nakon uvjerljivog poraza od gane
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .