Komentari 33

Bilić ljutit na suce: Zabili smo regularan gol! Razočaran sam

1

Nottingham Forest zabio je WBA-u dva gola, a samo jednom pucao u okvir gola na utakmici. Završilo je 2-2 iako su Bilićevi u 95. minuti zabili, kako tvrdi hrvatski trener, ispravan gol

West Bromwich Albion bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića remizirao je kod kuće s Nottingham Forestom 2-2 u subotnjoj utakmici 33. kola Championshipa.

Bilićeva momčad dominirala je na Hawthornsu i povela golom Calluma Robinsona u 37. minuti, a u posljednjoj minuti prvog poluvremena bivši prvak Europe izjednačio je autogolom Kylea Bartleyja.

00:05

Autogol je razveselio i WBA u 65. minuti kad je u krivu mrežu pogodio Tobias Figuereido, a onda je, u prvoj minuti sudačke nadoknade, Matty Cash iz Nottinghamova prvog udarca u okvir na cijeloj utakmici izjednačio.

U dramatičnim posljednjim trenucima meča WBA je zabio treći gol, Robinson je ponovno bio taj, ali sudac ga je poništio zbog vrlo sumnjivog zaleđa. Kyle Bartley je, prema njegovu mišljenju, ometao igru iako je bio u golu.

- Sjajna utakmica, imali smo toliko sjajnih prilika da zabijemo treći gol, ali nismo bili najbolji u realizaciji. Zadnji gol? Bartley nije utjecao na igru, definitivno nije bio u zaleđu. Gol je bio potpuno regularan i razočarani smo tom odlukom. Ali budemo li nastavili ovako, imamo dobru šansu (da se plasiramo u Premiership) - rekao je Slaven, koji je u igri držao Filipa Krovinovića do druge minute sudačke nadoknade.

I dalje je WBA vodeći, ali smanjio je prednost pred Leedsom sa šest na četiri boda jer je momčad Marcela Bielse pobijedila Bristol 1-0 golom Lukea Aylinga. Fulham je treći sa sedam bodova zaostatka. Prve dvije momčadi idu izravno u Premiership, a momčadi od treće do šeste pozicije igrat će razigravanje za trećeg putnika u elitu.