a tko kaže da oni - kad su sami - ne piju i ne klopaju "k'o da su na gozbi starih Rimljanja"? Tko ih vidi??? Poslije može slobodno vikati "Postio sam", tko će d
okazati da nije? Ili će mu provjeravati želudac?
Prikaži još ↓
cu
cule123
4.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
ako ima ugovor s klubom onda se treba i pridržavat njihovih pravila..a jedno od njih je i režim prehrane
GG
GGs2
3.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj Ziyech je ultra arogantan..
iinvidico
3.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Njihova osobna stvar hoce li postiti...
potparol.fr
3.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Iako oni post mogu privremeno odgoditi i naknadno napostiti, sumnjam da ce se bilo koji od njih odluciti na takav potez . To je nesto sto te dize a ne nesto st
o ti prestavlja problem...no polufinale je u pitanju pa treba razumjeti i novinare.
Prikaži još ↓
Ma
Majkl75
3.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Uvjek s njima neki testbar.Majko moja pa ni zašta nisu
Dk
Deaktivirani korisnik
4.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
E moj dečko na korak finale lige prvaka si umjesto da pomogneš ekipi ti i ostala dvojica ti sad treneru radiš problem tamo di je sve savršeno di ga nema neman
ništa protiv tvoje vjere ali trener zna što je najbolje za igrače i da sam trener rekao bi mu da nemože postit jer je utakmica možda najvažnija za ajax u povijesti kluba a ako se ne slaže vrata su otvorena
Prikaži još ↓
ma
maloglup
3.5.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Kog boli tuki jer netko posti za taj njihov ramazan , nek oni poste i nek sute !
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .