Komentari 461

VIDEO Dinamo ipak do tri boda protiv Lokomotive! Preokretom do pobjede nakon lošeg početka

8

Luka Menalo našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme, pospremio je odbijenu loptu i doveo Dinamo u vodstvo 2-1. 'Modri' su gubili na poluvremenu, a Ivanušec je u 50. minuti poravnao rezultat

Aktualni hrvaski nogometni prvak Dinamo u prvoj je utakmici s novim trenerom Igorom Bišćanom kao gost preokretom svladao Lokomotivu sa 2-1 (0-1) u susretu 28. kola HNL-a.

Lokomotiva je povela golom Ibrahima Aliyua (35), no u nastavku su dva Luke, Ivanušec (50) i Menalo (79) kreirali preokret.

Uspješan debi Igora Bišćana: Igra je i dalje daleko od idealne, ali danas se pamte samo bodovi
Na Kranjčevićevu se ulazilo i bez karte, brojači su zakazali...

U živoj utakmici domaći su kontrolirali igru u prvih 45 minuta te poveli pred kraj prvog poluvremena. Marić je ubacio s lijeve strane, a Aliyu je u skoku na šest metara dohvatio loptu tjemenom. Ona je dobila zanimljivu putanju i preletjela je Livakovića te završila u mreži.

Lokomotiva i Dinamo sastali se u 28. kolu SuperSport HNL-a

Dinamo je u nastavak krenuo mnogo angažiranije i poravnao već u 50. minuti. Drmić je dobio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora, prevario svog čuvara Cipetića i poslao prizemnu loptu na vrh peterca gdje je natrčao Ivanušec koji se odlično snašao i svladao Čavlinu.

Sve što Dinamov trener treba je - ne smetati. I opet o Dalićevoj poniznosti

Potpuni preokret kompletiran je u 79. minuti. Dinamo je dobio slobodni udarac sa 27 metara, izvođenja se prihvatio Bulat koji je prevacio živi zid, no loptu koja je padala u sam donji lijevi kut Čavlina je ipak uspio odbiti. No, na odbijanac je prvi natrčao Menalo i zakucao loptu pod prečku.

Golove na utakmici pogledajte OVDJE.

Bišćan je u četvrtak na dužnosti trenera Dinama zamijenio Antu Čačića koji je dobio otkaz nakon ispadanja iz Kupa.

Tko će preuzeti 'mini vatrene'? Olić želi ostati uz Dalića, a ostala su još dva kandidata

Vodeći Dinamo sada ima 63 boda, devet više od drugog Hajduka, dok je Lokomotiva ostala osma sa 33 boda.

Lokomotiva - Dinamo, 28. kolo HNL-a 17.05 sati , Stadion Kranjčevićeva, Zagreb
Lokomotiva
Aliyu 35'
1 : 2
Dinamo
Ivanušec 50', Menalo 78'
90+6'

Pajač je potvrdio, nema gola, a utakmica je gotova! Dinamo je osvojio tri boda.

90+5'

Pajač još čeka odluku VAR sobe...

90+4'

Pao je gol, ali digla se zastavica! Lokomotiva je zatresla mrežu, ali izgleda da je Barić bio u zaleđu. Ipak, bit će VAR snimka.