Komentari 7

Bistrović zakucao pod prečku za slavlje, krasan dribling Vlašića

Nogometaši CSKA Moskve na hrvatski su pogon došli do vrijedne gostujuće pobjede. Kod Ufe su slavii s minimalnih 1-0, a gol za pobjedu zabio je mladi Kristijan Bistrović (22)

Već je u petoj minuti Nikola Vlašić nanizao trojicu na centru i nagovijestio dobar dan u redovima Moskovljana. Dva najbolje ocijenjena pojedinca u redovima pobjedničke momčadi su Hrvati jer je Kristijan Bistrović nakon ulaska u igru riješio gostovanje kod Ufe zakucavanjem pod prečku za 1-0 (0-0).

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Dominirali su gosti od samog početka, a hrvatski reprezentativac bio je najbolji pojedinac na terenu, no ni u tako dobrom izdanju nije uspio pomoći svojoj momčadi da do poluvremena uspiju doći do željene prednosti. I u nastavku su napadali, ali bezuspješno sve do 64. minute.

REAL MADRID v CSKA MOSCU. UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2018/2019. ROUND 6

Tri minute prije u igru je ušao naš Kristijan Bistrović, a zatim je na asistenciju Fedora Chalova poslao loptu u mrežu za 1-0. U 89. minuti je dobio i žuti karton, a njegov je gol osigurao veliko slavlje gostiju koji su došli do pete pobjede u osam utakmica te se sa 16 bodova nalaze bod iza Lovrenovog Zenita.