Komentari 54

Moćna Rijeka svladala Osijek: Kobni su bili lepinja i 'krumpir'

1

Za Osijek je zabio Ejupi, kojemu je to bio prvi gol nakon godinu i pol, no sve nade koje je probudio u 82. minuti ugasile su se četiri minute kasnije 'krumpirom' Puljića za 3-1...

U susretu 25. kola Prve HNL Rijeka je svladala Osijek sa 3-1 (2-0).

Odmah u početku susreta vodstvo je domaćinima donio Tibor Halilović (10') briljantnim golom, a dvadeset minuta kasnije 2-0 postavio je Lepinjica. Igrala je Rijeka puno bolje u prvom poluvremenu, no u nastavku stvari su se ipak malo promijenile.

Osijek je preuzeo inicijativu i imao loptu u svojim nogama većinu vremena, no nažalost do 80. minute previše se radilo o jalovom posjedu. A onda je prvi put nakon godinu i pol zabio Ejupi, u 82. minuti, i probudio nade gostiju.

Ipak, od preokreta nije bilo ništa... U 86. minuti sve je nade Osječana ugasio Puljić pravim 'krumpirom'... Nespretno je opalio, a Malenica je otišao u krivu stranu, dok je lopta polako odskakivala u mrežu...

Pred 4.000 gledatelja na stadionu Rujevica sudio je Pajač iz Svetog Ivana Zeline.

Druga Rijeka sada ima 47 bodova, pet više od trećeg Osijeka, ali 17 manje od vodećeg Dinama.