Komentari 11

Bizarna nezgoda na ZOI: Fincu se na minus 17 smrznuo penis

Utrka je s 50 kilometara skraćena na 30 zbog vrlo nepovoljnih uvjeta u Pekingu. Temperatura je bila minus 17, ali je zbog hladnog vjetra pravi osjećaj bio još hladniji

Finski skijaški trkač Remi Lindholm pamtit će Zimske olimpijske igre u Pekingu cijeli život. I to ne po vrhunskom rezultatu, osvojenoj medalji ili ponekoj lijepoj situaciji sa staze.

Sasvim suprotno, pamtit će ga kao najgore ZOI u životu nakon što mu se na minus 17 Celzijevih stupnjeva smrznuo penis.

Cross-Country Skiing - Men's 15km Classic

- Možete samo pogađati koji dio tijela mi je bio zamrznut kada sam završio utrku. Bilo je ovo jedno od najgorih natjecanja na kojima sam sudjelovao. Sve se svelo na to da se izborim i nekako završim do kraja - rekao je Lindholm finskim medijima.

Na stazi je proveo sat vremena i 16 minuta budući da su organizatori Olimpijskih igara skratili utrku s 50 kilometara na 30. Iznimno nepovoljni i nehumani uvjeti vladali su otkako je ZOI počeo, a nisu zaobišli ni skijaško trčanje.

Zatvorene ZOI u Pekingu: Bach označio kraj, plamen ugašen

Jednom kada je prošao kroz cilj, pohitao je prema timu i zatražio nešto poput termofora koji je momentalno prislonio na genitalije.

- Kada je toplina počela djelovati... Ne mogu vam opisati kakva je to bol - dodao je nesretni Lindholm.

A da stvar bude još nevjerojatnija, čovjeku se penis zamrznuo po drugi put u životu! Ista situacija dogodila mu se prošle godine u gradu Ruka, u Finskoj.

Krajnje bizarno, ali uz sve nezgode najveći 'maler' po pitanju nedaća sa spolovilom je definitivno proslavljeni košarkaš Dennis Rodman, kojem je penis pucao čak tri puta.