Komentari 3

Bogdanović odličan u porazu Fenerbahčea protiv Oklahome

3

Za tursku je momčad Bogdanović odigrao 31 minutu te ubacio 19 koševa uz četiri skoka. Žorić je debitirao i u 17 minuta ubacio četiri koša te imao jedan skok

Košarkaši Oklahoma Cityja pobijedili su Fenerbahče u prvoj predsezonskoj utakmici. U Ulker Areni u Istanbulu američka momčad slavila je rezultatom 95-82 predvođena Kevinom Durantom koji je u 29 minuta na parketu ubacio 24 koševa uz osam skokova.

Serge Ibaka dodao je 15 koševa uz šest skokova. Za tursku je momčad naš Bojan Bogdanović odigrao 31 minutu te ubacio 19 koševa uz četiri skoka. Luka Žorić debitirao je i u 17 minuta ubacio četiri koša te po jedan skok i asistenciju te pet osobnih pogrešaka.