Obavijesti
Komentari 166
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Cyrus Virus
E to se zove transfer, svaka čast. Drago mi je zbog Perišića, zaslužio je.
Živio_HDZ
Kako ovo "bomba je eksplodirala" glupo zvuči s obzirom da treba ići igrat u Manchester nakon nedavnih događaja u tom gradu
čedolovac
zanimljiv naslov srecom pa zrtve napada u engleskoj ne citaju 24
Dk
Neznam,meni strašno drag igrač,koji za reprezentaciju igra uvijek 100%
bo
Bravo za Ivana, hrvatska kvaliteta, Made in Croatia.
ni
Ajme meni vise,ovo su najpbicnije gluposti.ManU na krilima ima:matu,lingarda,mhitariyana,martiala a i rashford moze igrati tamo. I vi tvrdite da bi jos iskrcali Prikaži još ↓
El Tractor
Sretno Pera, bia si jedan od najboljih pojedinaca u ekipi, plaćen 18 mil a prodan za 50 mil...nije loše, ali samo ako dovedu kvalitetnu zamjenu, da se ne dogodi Prikaži još ↓
šk
Čestitam! Čestitam i obitelji!! Samo zdravlje!!
fzd
ne znam zašto, ne zato što je naš, ali perisic je meni extra igrac i smatram da je itekako ovo zasluzio. s druge strane citam malo komentare na stranim vijestim Prikaži još ↓
Dk
Jedan od najučinkovitiji Hrvatski reprezentativaca !
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .