Komentari 289

Boysi su ostavili Engleze u šoku: Uništili su nas, toga ovdje nema

3

Naši su navijači pobjednici skupine, naglasio je Perić, a Englezi su pisali: 'Zagrebački navijači su pravi, još uvijek bodre momčad nakon utakmice. To nikad nećete vidjeti u Engleskoj'

Navijači? Ma ne znam što reći, oni su pobjednici skupine! I domaći su se fanovi čudili, ostali smo 20 minuta nakon utakmice s njima, na onoj kiši..., rekao je Dino Perić nakon poraza u Londonu.

Kaže se od prve do devedesete minute, ali ovaj se put mora istaknuti kako su Bad Blue Boysi glasno bodrili Dinamo protiv Chelseaja (2-1) i prije susreta, a nastavili su i dvadesetak minuta nakon utakmice bez obzira na ispadanje njihovih miljenika iz Europe.

Dinamova bajka trajala je tek 30 minuta, posljednje mjesto u skupini realnost je ove momčadi

Oduševili su i engleske navijače koji su objavljivali brojne videozapise na društvenim mrežama, dok je pjesma BBB-a glasno odjekivala Londonom.

POGLEDAJTE VIDEO: Navijači Dinama u Londonu

Boysi na Chelsea - Dinamo 00:44

- Ovog kod nas nema. Zagrebački navijači su pravi, još uvijek bodre momčad nakon utakmice. To nikad nećete vidjeti u Engleskoj - neki su od komentara na društvenim mrežama.

- Uništavaju nas - piše drugi.

Nogometaši Dinama, porazom u Londonu od Chelseaja, oprostili su se  od ovosezonskih nastupa u Europi

Bez obzira na sve, pokazali su navijači Dinama izniman žar i ljubav prema klubu te bez ikakvih ekscesa napravili domaćinsku atmosferu u srcu Londona.