Komentari 3

Brentford senzacionalno do boda, Redsi prosuli pobjedu

Liverpool je imao u završnici 3-2 i pobjedu u rukama, ali žilavi domaćin nije se predao. Golom Wisse novi prvoligaš je zgrabio veliki bod...

Posljednji susret subotnjeg programa 6. kola engleskog nogometnog prvenstva između Bretforda i Liverpoola donio je spektakl te na koncu podjelu bodova rezultatom 3-3 (1-1).

Novak u ligi Brentford hrabro se suprotstavio favoriziranom Liverpool, poveo, pa dva puta hvatao zaostatak da bi na kraju zasluženo osvojio bod.

Premier League - Brentford v Liverpool

Brentford je poveo u 27. minuti kada je Pinnock iz velike gužve s dva metra uspio poslati loptu iza Allisona, no samo četiri minute potom Diogo Jota je glavom u mrežu sproveo ubačaj Hendersona za 1-1. Liverpool je prvi put poveo u 54. minuti i 100. premijerligaškim golom Salaha za "redse", on je odlično reagirao na ubačaj Fabinha.

Odgovor Brentforda uslijedio je u 63. minuti kada se u novoj gužvi pred gostujućim vratima najbolje snašao Janelt za 2-2, no domaći su opet primili pogodak samo četiri minute nakon što su ga postigli. Ovoga puta je Liverpool poveo uz dosta sreće jer je udarac Jonesa s više od 20 metara na putu prema golu pogodio Janssona i postao neuhvatljiv za Rayu. Ipak, Brentford je smogao snage za novo poravnanje zahvaljjući Wissi koji je u 82. minuti izbjegao zaleđe.

Liverpool je sada samostalno vodeći na ljestvici sa 14 bodova, jednim više od Manchester Cityja, Chelseaja, Manchester Uniteda i Evertona, dok je Brentford deveti s devet bodova.