fly emirates nije sponzor dinama, vidite da to čak nije ni orginalni dres dinama, to je pohotoshop
Do
DocGangrena
10.7.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Da se kojim slućajem moglo birati,ja bih uzeo ovaj kakav ima Bećiraj...Meni se taj najviše sviđa...
dccro
11.7.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
lako ćemo prepoznat brigitu, jedina će imat novi dres, jer nitko neće novi kupit, a nisu ih još počeli dijelit za kunu :D
pohani_parizer
10.7.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
inace, dobra pjesma od ove Brigite :D
D1
Dudu_1
10.7.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
upitajte se zašto su za sliku ovoga članka stavili ovaj dres Fly emirates
Sp
SpužvaBobSkockani
11.7.2011.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma ko te pita za rimu. Zanima me da li ćemo se opet mučiti kao prošlih godina i samo da ne spadnemo opet na našu ligu i kup. Valjda ćemo proći taj Neftći, jer a
ko ne, onda neće biti više europskih tekmi, onda će opet biti preko 30 razlike za Dinamo u odnosu na drugog, Split ili možda Hajduk, svejedno, jer naša liga je preslaba.. E žalosne li sudbine, na što smo osuđeni ... a šteta stadiona ...
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .