Komentari 51

Broz express! Nema ga i nema pa zabije dva za pobjedu Intera

1

Prvo je majstorski zabio glavom za vodstvo 'nerazzurra' u 19. minuti, a samo tri minute kasnije povisio prednost na 2-0. Luciano Spalletti sigurno je zadovoljan Brozovom igrom i ukazanom prilikom

Marcelo Brozović u potpunosti je bio ispao iz kadra Interove momčadi. Imao je problema s ozljedom, prilike je dobivao na kapaljku, ali sve prije ili kasnije sjedne na svoje mjesto. Tako je Broz danas protiv Beneventa u 7. kolu Serie A konačno dobio priliku od prve minute i - objeručke ju prihvatio postigavši oba gola u pobjedi 2-1.

Prvo je majstorski zabio glavom za vodstvo 'nerazzurra' u 19. minuti na ubacivanje Antonija Candreve, a samo tri minute kasnije povisio prednost na 2-0. Luciano Spalletti sigurno je zadovoljan Brozovom igrom i ukazanom prilikom pa bi mogli očekivati i nešto veću minutažu u narednom periodu.

Tri minute prije kraja poluvremena Marco D'Alessandro smanjio je na 2-1, no domaćin u nastavku nije mogao do preokreta. "Nerazzurri" su s 19 bodova na drugom mjestu ljestvice, dva boda iza vodećeg Napolija i bod ispred Juventusa koji ima utakmicu manje.

Lazio je na Olimpicu razbio Sassuolo 6-1, a Ivan Vargić ostao je na klupi. Fiorentina je s Milanom Badeljem na terenu svih 90 minuta bila bolja od Chieva u Veroni 2-1. Ante Budimir ostao je neiskorištena rezerva Crotonea u remiju kod SPAL-a 1-1.