Komentari 53

Dvije greške koštale Inter: CR7 iskoristio je poklone za pobjedu

Iako je Inter imao prednost na početku te je poveo golom Martineza, sve su domaći 'vratili' Juventusu! Prvo im je Young poklonio penal, a drugi gol Samir Handanovič. Oba je puta pogodio Ronaldo za pobjedu (2-1)

Nogometaši Juventusa napravili su veliki korak ka plasmanu u finale Talijanskog kupa 2-1 (2-1) pobjedom na gostovanju kod Intera u Milanu u prvom susretu njihovog polufinalnog ogleda.

Coppa Italia – Semi Final - First Leg - Inter Milan v Juventus

Inter je poveo u 9. minuti golom Lautara Martineza nakon loše reakcije Buffona na vratima Juventusa, ali već do odmora gost iz Torina je preokrenuo rezultat nakon kardinalnih pogrešaka Interove obrane.

Prvo je Young bezrazložno u svom kaznenom prostoru povukao Cuadrada pa je Juventus dobio kazneni udarac kojega je Cristiano Ronaldo u 26. minuti pretvorio u izjednačenje, da bi u 35. minuti teško pogriješio i vratar domaćih Handanovič koji je napustio svoj kazneni prostor, promašio loptu što je Cristiano Ronaldo iskoristio te pogodio praznu mrežu.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 85. minute dok je Ivan Perišić ušao u igru u 66. minuti za domaće.

Uzvratni susret igrat će se za tjedan dana u Torinu. U drugom polufinalu sastaju se branitelj naslova Napoli i Atalanta. Oni će prvi susret igrati u srijedu u Napulju, dok je uzvrat na programu za osam dana u Bergamu.

Live
POLUFINALE TALIJANSKOG KUPA 20:45 , GIUSEPPE MEAZZA, MILANO
Inter
9' Martinez
1 : 2
Juventus
26', 34' Ronaldo (11m)
Sortiranje događaja
KRAJ

Kraj je utakmice na Giuseppe Meazzi, Juve je slavio!

91'

Dobio je žuti karton i Alexis Sanchez jer je pregrubo startao na Federica Chiesu.

90' NADOKNADA

Četvrti je sudac pokazao četiri minute nadoknade.

89'

Zatvara utakmicu Andrea Pirlo i ubacuje Chiellinija umjesto McKenneija, a tu je i Chiesa umjesto Dejana Kuluševsko.