Stavi i futacha i ohandzu i onda cemo zabiti bar 2😀😀😀,a ne s jednim napadacem pa na kontre.iznenadi bugare
Dk
Deaktivirani korisnik
18.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Pobjeda i prolaz,Hajduk Split,pozdrav svima od Slavonaca sa požarišta
NDH-AP1
18.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
naprid bili!
Consigliere
19.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Idemo Hajduk i Osijek,, uzmite pobjede, taman za uvjerljiviji prolaz i koeficijent
pa bi mogli uskoro dva kluba u LP, zivi bili pa vidjeli..
sretno nasim klubo
vima
Dinamovac
Prikaži još ↓
kr
krojf
20.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakva izjava,lakovjernost.To bi se moglo drugacije shvatiti.Znaci da bi Hajduk mogao osvojiti EL pod uvjetom da cesto gori u Splitu i Dalmaciji.
herewegoagain
18.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
https://m.youtube.com/watch?v=Wl37NPpocWY
Ma
MaliMario78
18.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Jao koja demagogija
ds
dsmilja1
18.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Veću glupost dugo nitko nije izgovorio. Pa ako ne prođete Levski...kako onda opravdat izgovoreno?
PO
POTPEC
18.7.2017.
Uređivanje komentaraOdustani
Idemo BILI svoje srce ostaviti na terenu i ostvariti prolaz. Za Split i gasitelje koji ga brane, ali isto tako ia za žalost onih koji mrze tebe, " HAJDUKA", a d
a i ne znaju za koji klub navijaju. Bitno im je da imaju mržnju u srcu. U BOJ!!!! U BOJ!!! ZA HRVATSKI NAROD, DALMACIJU I voljeni SPLIT.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .