Komentari 13

Cedevita nemoćna: 'Zvezda je zaslužila pobjedu, bili su bolji'

1

Košarkaši Cedevite izgubili su od Crvene zvezde u prvoj utakmici finalne serije regionalne lige. Domaćin je u Beogradu slavio 68-59, druga utakmica igra se sutra

Crvena zvezda je bila bolja u svim segmentima igre i zasluženo nas je danas pobijedila, rekao je Jasmin Repeša nakon današnjeg poraza od srpskog kluba.

Crvena zvezda pobijedila je Cedevitu 68-59 u prvoj utakmici finalne serije regionalne lige. Iako rezultat to ne otkriva potpuno, Cedevita još može biti zadovoljna kako je prošla jer nakon samo 18 minuta igre domaćin je vodio s ogromnih 23 razlike. No u drugo poluvrijeme zagrebački klub ulazi puno bolje i napokon počinje igrati onako kako zna. No nije bilo snage do samog kraja i Zvezda je bez većih problema uzela prvu pobjedu u finalu.

- Na obje strane terena dopuštali smo im da rade što hoće. Dobro je da smo pokazali karakter u drugom poluvremenu iako je u svim stvarima Zvezda bila bolja od nas - kaže Repeša.

Najbolji strijelac kod Cedevite bio je Luka Babić s 12 koševa. Bilan, Gordić i Tomas zabili su po 9.

- Nismo ušli kako treba u utakmicu, a drugo poluvrijeme nam je primjer kako trebamo igrati sutra i cijelu finalnu seriju - kaže Babić.

Kod Zvezde najveće probleme radio je Boban Marjanović s 15 koševa i 12 skokova, Mitrović je zabio 18.

- Treću utakmicu smo izgubili od njih ove sezone, protiv njih nikako nije lako igrati. No niti jednom nas nisu razbili iako su fizički dominantni u našoj ligi. Ovo je momčad koja je rađena za Euroligu - zaključio je Repeša.

Druga utakmica na rasporedu je već sutra u 20.30 također u Beogradu. Nakon toga serija seli u Zagreb.