Obavijesti
Komentari 115
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Dinamo je mamićev kmet,hrvatski nogomet je mamićev feud,a Mamić je vlasnik bez vlasničkog lista. - Zvonimir Boban.
bo
Ne moze bolje!
nkpodovi
Ajmo Bobane
tc
Ak se ovo ostvari,ima da kupim od sljedeće sezone 10 godišnjih ulaznica i podijelim ekipi :-D
Manch Utd
Najpametniji čovjek u hrvatskom nogometu. Udario je onog policajca na dan kad sam se ja rodio i ponosan sam na to.
da
inace, vecini je ocito promaklo kad je na zadnjoj skupstini neki dan Mamic kazao da su proslu godinu zavrsili poslovanje s minusom od 8 milijuna kn.....prodali Prikaži još ↓
mali_cigla
Tudor sa hajdukon radi zasad obećavajuće, doveli su sad i andrića koji je ostavia utisak u hajduku...milin da bi ovo za dinamo bilo vrhunski...i da rijeka nasta Prikaži još ↓
mc
Sretno!!
Li
Bez Mamića Dinamo bi bio jaki evropski klub! Ovako je "jak"samo u Hrvatskoj a ne u Evropi jer on rasproda igrače kada najbolje igraju.
Ve
Žuti trener a Zvone menađer,ostali nek budu u odboru,Šimić je taj sindikalac konta se u prava nogometasa,Šokota i Marić skauti,a Bišćan neznam di bi se tu uklop Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .