proslo je zlatno doba naseg rukometa, to je bilo prije desetak godina i tko zna kad opet.
da
david2222
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Tog duvnjaka se oduvijek nesto dozira i spara
to
toni001
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
luk i voda!!! opet budemo drvenu medalju dobili...skupinu nebumo presli
Dk
Deaktivirani korisnik
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
...(nastavak mojeg komentara)...
Kao treće istina je da je Dule u zadnje vrijeme stalno izmoren i ozljeđen, ali nije on kriv za to, niti ga smijete napadati zbo
g toga!! Za to su krivi oni u Kielu koji su ga isforsirali preko maksimuma! Da Dule ode u neki drugi klub bio bi puno spremniji za reprezentaciju! Ili da HRS zaštiti Duleta i natjera Kiel da malo puste Duleta da se odmori, a ne pošalju Duleta u Kiel i onda do kraja godine i ne misle na njega, pa onda kad sljedeće godine dođe iscrpljen, izmoren ili ozljeđen drže se za glavu, što sad! Istina da Domagoj više igra u klubu nego u reprezentaciji! Ali ni tu Dule nije ništa kriv!!! Duvnjak voli igrati rukomet i zato mu ne smeta što ga Kiel forsira!! Ne bi mu smetalo ni da ga izbornici forsiraju! Ali Červar je taj koji Duleta zanemaruje i smanjuje mu minutažu u reprezentaciji pod izgovorom da je Dule još ozljeđen! Prema tome napadajte Červara, a ne Duleta!!! A opet s druge strane morate razumjeti da je svakom igraču potreban odmor i da ga se, kako je Červar rekao, dozira, pogotovo Duletu kojeg se forsira od njegove 20 godine bez prestanka!!!
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Znala sam da neću vidjeti ni jedan normalan komentar na ovom članku, nego samo pljuvanje po Duvnjaku! Pa tko je rekao da je Dule ozljeđen i bolestan! Nitko!! I
sam Dule je rekao da je spreman, a to što Lino radi Duletu je nešto sasvim drugo! Červar ga nije volio 2009. kada ga je poslao u svijet sa samo 20 god., ne voli ga ni sada! Njegov je miljenik Cindrić pa mu je Duletova "ozljeda" samo izgovor da više Cindrić igra od Duleta!!! Kao prvo! A kao drugo nitko ne smije ništa prigovarati Duletu!! Jer ako je ikome neizmjerno stalo do reprezentacije i igre onda je to Domagoj Duvnjak!! Pa koliko je samo puta igrao ozljeđen za reprezentaciju i davao maksimum od sebe, a da se nije žalio na bolove, nego su uvijek drugi govorili da je ozljeđen!! Pa protiv Srba prije ozljede nije htio izaći iz igre!! U Francuskoj u utakmici za broncu isto nije htio van, igrao je dok nije sam pao na terenu! U Katru je cijelo prvenstvo igrao s velikim problemima s očima i bio na kraju najbolji srednji vanjski prvenstva!! U Španjolskoj je protiv Francuza igrao s visokom temperaturom i sam pregazio Francuze!!........To su samo neki primjeri, od njih bezbroj, koliko Dule voli i želi igrati za reprezentaciju!!!
Prikaži još ↓
a1
andreja5_1
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Karabatić uvijek maxi a naši ko balerine, kako uvijek bolestan
ra
racva
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ajde barem je omeyer u penziji
ChandlerBing4
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Svaki put se prica da ce se dozirati Duvnjaka a on onda po 55 min na terenu
ki
kimba00
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj lik uvjek ozljeđen...vec zadnja 3-4 prvenstva. Kakav božji motor....
Iv
Ivek987
3.1.2019.
Uređivanje komentaraOdustani
Ni sam više ne znam što bih rekao za Duvnjaka, odličan igrač, ali konstantno ima nekih problema. Za klub konstantno dobar, dođe u repku nije spreman, i tako već
zadnjih nekoliko prvenstava? Nije on Balić/Karabatić istinski lideri. Vrhunski igrač, ali ne i lider!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .