Komentari 9

Cibosi 'isprašili' Alkar sa +30, Cedevita slavila na Gripama

1

Cedevita je prvi put slavila na Gripama, 77:66 i tako upisala osmu pobjedu, uz dva poraza. Najučinkovitiji bili su centri, Miro Bilan sa 16 koševa i deset skokova

Košarkaši Cibone pobijedili su Alkar u desetom kolu Lige za prvaka sa 30 koševa razlike. U Draženovu domu bilo je uvjerljivih 102:72.

U pobjedu cibosa 15 koševa, pet skokova i četiri asistencije ugradio je Jerel Blassingame, a po 14 koševa dodali su Marko Arapović (šest skokova) i D.J. Strawwberry (tri asistencije). Pavle Marčinković postigao je 12, a Marko Jagodić-Kuridža deset. Kod Alkara najučinkovitiji je bio A. Bilić sa 15 koševa.

Cedevita je prvi put slavila na Gripama, 77:66 i tako upisala osmu pobjedu, uz dva poraza. Najučinkovitiji bili su centri, Miro Bilan sa 16 koševa i deset skokova, a 11 koševa uz sedam skokova dodao je Lukša Andrić. Kod Splićana, Filip Kraljević postigao je 14, Toni Katić 12, a po 11 koševa Ivan Bender i Srđan Subotić.

Cibona je i dalje vodeća u poretku s devet pobjeda i jednim porazom, dok su cedevitaši drugi.