Komentari 3

Čiji god dres je nosio, bio je među najboljima na terenu: Ivan Perišić slavi 34. rođendan

S Hrvatskom pak je prošao sve, od ispadanja u skupini na velikim natjecanjima pa sve do osvajanja srebra u Rusiji 2018. godine i bronce u Kataru prošle godine

Iako mu prvi nastup u dresu 'vatrenih' nije ostao u dobrom sjećanju jer je ušao u porazu protiv Gruzije (1-0) u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo još u ožujku 2011. godine, u ovih 12 godina je Ivan Perišić (34) napravio čudo.

Premier League - Tottenham Hotspur v Aston Villa

Otišao je iz mlađih selekcija Hajduka preko francuskog Sochauxa i belgijskog Roeselarea te Club Bruggea do Borussije Dortmund gdje je došao 'na skener' onih koji ga možda do tada nisu vidjeli, a danas nema ljubitelja nogometa koji ne zna za Ivana Perišića. S Borussijom je osvojio Bundesligu pa prešao u redove Wolfsburga iz kojeg se otpremio put milanskog Intera za 19 milijuna eura.

Trenutak magije 'vatrenog': Perišić maestralno asistirao

Među 'nerazzurrima' je ostavio veliki trag te osvojio prvenstvo, Kup i Superkup, odradio i epizodu u Bayernu te osvojio Ligu prvaka i vratio se u Inter, a dok mnogi već mislima odlutaju u novi klub kad potpišu ugovor s nekim drugim, Perišić je i dalje 'gazio' te praktički donio Kup Interu bez obzira na već dogovoreni prelazak u Spurse.

FIFA World Cup Qatar 2022 - Round of 16 - Japan v Croatia

S Hrvatskom pak je prošao sve, od ispadanja u skupini na velikim natjecanjima pa sve do osvajanja srebra u Rusiji 2018. godine i bronce u Kataru prošle godine. 'Vatreni' je dres nosio 123 puta i zabio 33 gola i mnogo puta razveselio navijače. Slavi 34. rođendan, a dok mnogi u tim godinama polako padaju u igri i formi, naš Perija i dalje je najvišoj razini. Sretan rođendan, Ivane!