Komentari 33

Crepulja u 89. za novo slavlje Slaven Belupa nad Osijekom

1

Nakon kontre domaćina Mišić je pronašao Crepulju koji pogađa iz blizine za veliko slavlje navijača u Koprivnici i nove vrijedne bodove Slavena u borbi za ostanak...

Slaven Belupo u prvoj je utakmici 27. kola HNL-a na Gradskom stadionu u Koprivnici svladao Osijek 2-1 te tako ostvario i treću pobjedu iz isto toliko ovosezonskih prvenstvenih ogleda s Osječanima.

U derbiju donjeg dijela ljestvice gosti su poveli u 14. minuti golom bugarskog napadača Daniela Peeva nakon velike gužve u petercu Slavena, no već tri minute kasnije domaćini su izjednačili. Filip Mihaljević glavom je zabio nakon ubacivanja Marka Mirića.

Stativa Osijeka u sudačkoj nadoknadi

I kada se činilo kako će svaka momčad uzeti po jedan bod, u 89. minuti nakon jedne kontre Slavena Mišić je pronašao Crepulju koji pogađa iz blizine za veliko slavlje domaćih navijača i nove vrijedne bodove u borbi za ostanak.

Gosti su u trećoj minuti sudačke nadoknade imali veliku priliku da ipak osvoje bod u Koprivnici, no Mešanović je pogodio stativu. Osijek je ostao osmi ispred Zadra i Istre dok je Slaven Belupo sada šesti s 30 osvojenih bodova.