Komentari 32

Čudesni Nadal slavio i 20. meč u nizu za finale Indian Wellsa!

To je bio stvarno težak meč. Carlos je na vrlo visokoj razini. Ima sve adute-mladost, fizičku spremu. Pristupio sam meču kao da igram protiv jednog od najboljih na svijetu, što je realnost, ishvalio je Nadal mladog Alcaraza

Španjolac Rafael Nadal i Amerikanac Taylor Fritz igrat će u finalu teniskog Masters turnira u Indian Wellsu.

Nadal je za plasman u finale slavio protiv 17 godina mlađeg sunarodnjaka Carlosa Alcaraza sa 6-4, 4-6, 6-3 poslije više od tri sata ostvarivši 20. pobjedu u nizu.

Nadal nakon Roland Garrosa 02:15

- To je bio stvarno težak meč. Carlos je na vrlo visokoj razini. Ima sve adute-mladost, fizičku spremu. Pristupio sam meču kao da igram protiv jednog od najboljih na svijetu, što je realnost - pohvalio je suparnika Nadal, osvajač 21. grand slam turnira.

Tennis: BNP Paribas Open

U finalu će mu se suprotstaviti Amerikanac Fritz, 20. na ATP ljestvici, koji je u polufinalu eliminirao sedmog tenisača svijeta Rusa Andreja Rubljeva sa 7-5, 6-4.

Ukoliko pobijedi 24-godišnji Fritz, prvi Amerikanac u finalu Indian Wellsa nakon Johna Isnera 2012., mogao bi postati prvi Amerikanac koji je osvojio turnir od Andrea Agassija kojem je to uspjelo 2001.

Do sada je 24-godišnji Fritz igrao u šest finala, a osvojio je samo jedan naslov i to 2019. u Eastbournu.