Komentari 22

Čudesni preokret! Sanchez je spasio Mourinha u 90. minuti

1

Nije dosad imao puno problema Mourinho s Newcastleom, ali eto... za sve postoji prvi put! Brzinski je Newcastle razriješio sve probleme, Kenedy i Muto zabili su za vodstvo...

Svaki put kada navijači Manchester Uniteda pomisle da je klub dotaknuo dno, Jose Mourinho nanovo ih iznenadi - a drukčije nije bilo ni danas! Kao da se pripremao za poraz, Portugalac je njemu nesvojstveno nahvalio protivničkog trenera Rafu Beniteza, a ovaj mu je zahvalio - s parom golova u De Geinoj mreži u startu utakmice.

Ipak, drugo poluvrijeme uloge su se zamijenile te su crveni vragovi pomalo čudesnim preokretom došli do pobjede 3:2 i možda spasili posao svom treneru!

Nije dosad imao puno problema Mourinho s Newcastleom, ali eto... za sve postoji prvi put! Brzinski je Newcastle razriješio sve probleme... U sedmoj minuti feštu je započeo Kenedy, a dva gola prednosti gostima je donio Muto.

Uveo je Mourinho potom ubrzo otuđenog Juana Matu, a United je do predaha i dalje bio - lošija momčad.

U nastavku se ploča malo okrenula,a United je napokon postao aktivniji, pa u 70. minuti upravo Mata zabija pogodak za smanjenje zaostatka. Šest minuta kasnije pridružuje mu se i Anthony Martial, a United ne posustaje, pa tako u 90. minuti otpisani Alexis Sanchez glavom donosi pobjedu 3:2!