Obavijesti
ODLUČNI IVAN RAKITIĆ: Da nisam na razini, pa prvi bih otišao! Borit ću se sve do kraja
Piše HINA,
Komentari 30
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

jo
Ivan će se vrartiti još bolji i još veći a europski klubovi će se još otimati za njega.
bc
Ivane, diži sidro i diži jedra, idi iz kluba koji te ne cijeni. Možeš igrati bilo gdje i dokazati im da su pogriješili. Na tvom mjestu nikad više ne bih šutnuo Prikaži još ↓
Dk
Sve to šta govoriš je zbog žene, žena neće da mrdne iz španjolske, ali đaba i to, tvoje je prohujalo u Barci, tako da glavu gore i traži novu destinaciju 😁
AR
A brzo ce walvared dobit kik
Blue Star
Raketa ima sve pluseve samo jedan minus ( Kitić ) 😫
MK7R300ps
Plačipi*ka ,, cvili kao.kuja kakva .
dežurović
Nisi na razini trenutno, to se vidi i kada dobiješ minute.. Spor, trom, bez pravih kreativnih rješenja.. Bar ja sam ga kao takvog navikao gledati, ovo što sada Prikaži još ↓
k_
idi ako misliš biti u formi za EURO, jer kak ćeš nam pomoći tamo ako do kraja sezone budeš sjedio na klupi, radiš i sebi štetu i repki, nemoj biti tako sebičan
Orahova1
E jbt ga Raketa kad si toliko tvrdoglav onda si sam sebi kriv j te barcelona odricute se i ligi ne te tako reći a ti bi da se dokazujes,dali ti vidiš da nisu pr Prikaži još ↓
walsall
penzija
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .