Komentari 123

Belupo preživio Maksimir! U golijadi je palo čak šest golova

Nakon samo 32 sekunde gol za Belupo zabio je Etoundi. Uslijedio je blitzkrieg 'modrih' i Gavranović je s dva gola preokrenuo, no potom je Moharrami skrivio penal. Krstanović ga je zabio

U petom kolu hrvatskog nogometnog prvenstva Dinamo i Slaven Belupo remizirali su 3-3!

Nevjerojatnu utakmicu mogli smo gledati na Maksimiru! Već nakon 32 sekunde poveli su gosti golom Etoundija nakon lošeg dodavanja Dinamovih braniča.

Ipak, nismo dugo čekali na odgovor 'modrih'. On je došao u obliku Marija Gavranovića koji je u nekoliko minuta zabio dva gola te je u osmoj minuti na semaforu već pisalo 2-1 za Dinamo.

Već tad imali smo pravi spektakl pred sobom, iako pun grešaka obrane, kao i golmana. Dinamov čuvar mreže Zagorac u nekoliko je navrata bio jako nesiguran...

U 22. minuti Moharrami je s leđa napravio potpuno nepotreban start i skrivio penal koji je zabio Krstanović te tako izjednačio na 2-2.

S tim rezultatom otišlo se i na predah iako je bilo još šansi s obje strane, a u nastavku je, očekivano, bilo još golova!

U 68. minuti Gavranović briljantno petom dodaje Majeru koji s lakoćom matira golmana Filipovića koji je imao nekoliko maestralnih obrana. No nismo dugo čekali ni na odgovor Belupa ovaj put! Pet minuta kasnije Knöll se lijepo namjestio na ubačaju na drugoj vratnici te glavom izjednačio za 3-3.

Belupo je u sudačkoj nadoknadi ostao bez Zirduma koji je dobio drugi žuti karton zbog prekršaja u kontri.

Dinamo je i dalje na vrhu ljestvice HNL, a Belupo se još više odvojio od posljednjeplasirane Istre.

5. kolo HNL 19.05 , Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo
4' , 8' Gavranović 68' Majer
3 : 3
Slaven Belupo
1' Etoundi 22' Krstanović 73' Knöll
90+6'

KRAAAAAAJ!

90+5'

GOda je sad vratio povratnu Bačelić-Grgiću, no njegov je udarac otišao daleko preko gola!

90+3'

Opet opsada Belupovog gola! Opasan je sad bio udarac Kastratija, mogao je to biti i gol, no blokirao ga je protivnički branič!

90'

Igrat će se šest minuta nadoknade!

88'

Zirdum je u 46. minuti ušao u igru, a prvi žuti karton dobio je u 79. minuti. Potom je sad u kontri srušio Andrića i zaradio crveni! Belupo ima igrača manje!