zašto pišete te gluposti. dinamo je u rupi, a pričate o LP. gore prolaze za sad u EL nego u LP. uz to vi pišete kao da je dinamo prvak HNL-a. iskreno sa ovom ig
rom nisu ni za prvog u HNLu kamoli za LP.
Prikaži još ↓
mc
moja cetina
14.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo nounarčiću!Koje ti krokodilske suze liješ zbog Dinama!Molim te nemoj nas više braniti .Uhvati se priče o aydugu,reki i njihovim šansama za LP.
Ka
Kajkajkaj2
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Prvotimci na klupa,neka igra rezervna momčad garant bi bolji bili.
GS
Gronk Spikeowski
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Eto vam vaseg Zeke i Bobana. Glasali ste, dobili ste. Takvi su vam i na vlasti 30 godina i to vam se sviđa.
su
sunčece
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma kakav izravan upad u LP ??? Pa otvorite več jednom oči i realno progledajte stvari . Dinamo i čitava NHL je več neko vreme šaka jada .
ko
kokmečigori
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Šanse su im ka i Monzi da se okusi pi..e
nec.1996
12.12.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
ne male nego nikakve,misic se seta po sredini igralista on jedva hoda sta on tamo radi .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .