Obavijesti
Komentari 19
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

DijonDrena
Ostavite se više Dinama na miru!!!!!!!Znamo tko su krivci za ispadanje i negledljivu igru.Bbb su ih zvali i zato sad šute!!!
ce
zašto pišete te gluposti. dinamo je u rupi, a pričate o LP. gore prolaze za sad u EL nego u LP. uz to vi pišete kao da je dinamo prvak HNL-a. iskreno sa ovom ig Prikaži još ↓
mc
Bravo nounarčiću!Koje ti krokodilske suze liješ zbog Dinama!Molim te nemoj nas više braniti .Uhvati se priče o aydugu,reki i njihovim šansama za LP.
Ka
Prvotimci na klupa,neka igra rezervna momčad garant bi bolji bili.
GS
Eto vam vaseg Zeke i Bobana. Glasali ste, dobili ste. Takvi su vam i na vlasti 30 godina i to vam se sviđa.
su
Ma kakav izravan upad u LP ??? Pa otvorite več jednom oči i realno progledajte stvari . Dinamo i čitava NHL je več neko vreme šaka jada .
ko
Šanse su im ka i Monzi da se okusi pi..e
nec.1996
ne male nego nikakve,misic se seta po sredini igralista on jedva hoda sta on tamo radi .
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .