Imali ste plan da zaigra nikada..super sto je otisao.nek ste vi doveli onog beka iz Vukovara
chelseaMG
26.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Plan da grije klupu. Ima u lidlu deke za tako nesto. A leonu sretno u daljnjem razvoju, najbitnije je u tim godinama da igra i da skuplja minutazu i iskustvo.
Jo
Jožinjo
26.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Zna tata koliko mu sin vrijedi i sa pravom ne da ovima sadašnjima da mu to rade što su radili (između ostalog i zbog tate). To što neki drukaju da je "jedan Bos
anac u Dinamu manje" neka im bude.
Današnji Dinamo ima sve manje veze sa Zagrebom i sa repkom a još malo i Nepalci će tu igrat. Bravo Imočani i "ostali"
Prikaži još ↓
A bok, u dinamu neces u drugu ekipu koja se dormira od iduce sezone a u interu hoces. Sve veliki dinamovci al malo sutra. Zaigrat ces za inter kao i ja. Jazavac
Je
Jebulja
26.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Interu valja a Dinamu ne.tko tu koga
pr
pr1nce
26.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakav si ti Bobane plan imao ?
Bez minute za mladica koji treba igrati ?
Ma
Maraton
26.1.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
A dosadni ste snjim. Ima dečki i boljih samo nisu imali takvo zaleđe kao i on, ako je htio otići neka mu je za srećom, a ne kriviti Dinamo šta nije htio ići na
posudbu, već će sada igrati u 3 ligi.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .