staviti belju i miereza u 3 5 2 a pustit one bobanove gluposti sa 4 iza
Ši
Šipumiloma
13.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dinamo pa pa ... mislio sam da Boban kuži ...
na
nafuraniMali
12.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
al ce njih dvojica nabusit ivusica, dobit ce baina negdje u splitu nakon utakmice jos
bs
baba strumpf
12.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma vise ste dosadni i bogu i narodu Beljom i Mierezom dolaze pa ne dolze pa opet i opet i nista od toga evo Dinamo primia 9 golova obrana propusna ki poderana m
riza trener Kovacevic nije za Dinama a sto rec dosadni ste
Prikaži još ↓
Ne
Nekonormalan
12.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako dođu obojica, onda bi bio grijeh ne igrati s dva napadača, pogotovo ako ostane i Kule
li
liliZG2.0
13.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
baš me zanima kak bu ovaj experiment na kraju završil,....
fr
freeshooter
12.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
...ovo je puno previše novaca za nepotvrđenog igača, još on nije sazrio u velikog igrača, a vjerojatno niti neće, zato se i prodaje, da je ostvario svoj talent
igrao bi u Njemačkoj... kada se sve zbroji mislim da je ostanak Petka bila najbolja, i najjeftinija opcija... a Petko je i nedostižna klasa za ovu dvojcu, igrač koji je činio Dinamo boljim i uspješnijim, zamašnjak igre i uspjeha... a ova dvojica su samo solidni igrači, a po sada spominjanim transferima, samo jako skupi ulazni solidni igrači, i koji će na kraju biti plaćeni znatno skuplje nego Bruno...
Prikaži još ↓
jp
josip_pavlovic
13.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
A stvarno glupost uzeti oba.. pa kaj bu Kule u vritnu... Za tu lovu promašaj i negativna konkurencija... Pa Brodić je pokazao kaj je to centarfor, onda višak, p
a dođe King Kong Koji skida gače, ko je to ovdje lud, blesave jer normalnih očito nema... A obojica ovise o centaršutevima sa krila, a tu škripi..
Prikaži još ↓
ew
ewan
13.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Nikakvo pojacanje bum videl……
No
Nogalo1234
12.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Petko im bio preskup, a iskrcavaju na 2 lošija igrača više love. Gdje je zdrava logika? Nemojte mi o prodaji DDB, taj neće sigurno za 10+ ići iz Dinama.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .