Obavijesti
Komentari 68
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
staviti belju i miereza u 3 5 2 a pustit one bobanove gluposti sa 4 iza
Ši
Dinamo pa pa ... mislio sam da Boban kuži ...
na
al ce njih dvojica nabusit ivusica, dobit ce baina negdje u splitu nakon utakmice jos
bs
Ma vise ste dosadni i bogu i narodu Beljom i Mierezom dolaze pa ne dolze pa opet i opet i nista od toga evo Dinamo primia 9 golova obrana propusna ki poderana m Prikaži još ↓
Ne
Ako dođu obojica, onda bi bio grijeh ne igrati s dva napadača, pogotovo ako ostane i Kule
li
baš me zanima kak bu ovaj experiment na kraju završil,....
fr
...ovo je puno previše novaca za nepotvrđenog igača, još on nije sazrio u velikog igrača, a vjerojatno niti neće, zato se i prodaje, da je ostvario svoj talent Prikaži još ↓
jp
A stvarno glupost uzeti oba.. pa kaj bu Kule u vritnu... Za tu lovu promašaj i negativna konkurencija... Pa Brodić je pokazao kaj je to centarfor, onda višak, p Prikaži još ↓
ew
Nikakvo pojacanje bum videl……
No
Petko im bio preskup, a iskrcavaju na 2 lošija igrača više love. Gdje je zdrava logika? Nemojte mi o prodaji DDB, taj neće sigurno za 10+ ići iz Dinama.
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .