Komentari 556

Dinamo srušio Legiju u Varšavi! 'Modrima' sad slijedi Šerif

5

'Modri' su Varšavi su rezultatom potvrdili da su bolja momčad. Dinamo je srušio poljskog prvaka prvijencem Franjića i izborio playoff gdje ga čeka stari poznanik Šerif koji je izbacio Crvenu zvezdu

Dinamo je srušio varšavsku Legiju 1-0 u gostima!

Nakon remija na Maksimiru 1-1, 'modri' su u Poljskoj također prvi došli do vodstva. No ovaj put su ga uspjeli zadržati!

Dinamo rutinski i kroz Varšavu: Peta pobjeda u šest europskih dvoboja, junak je Bartol Franjić!

Najzaslužniji za ovu pobjedu je dvojac Luka Ivanušec - Bartol Franjić. U 20. minuti Ivanušec je povukao loptu s centra, odigrao dupli pas, potrčao naprijed, onda skrenuo ulijevo, zastao na sekundu i kroz šumu nogu poljskih igrača poslao nevjerojatno dodavanje Franjiću.

Franjić je pak kao najveći rutiner to zabio u sam kut gola...

Pogledajte kako su briljantni Ivanušec i Franjić načeli Legiju!

Tek nakon primljenog gola domaći sastav je pokazao ambiciju te je vrlo brzo mogao i do izjednačenja. Igrala se 27. minuta kada je nakon udarca iz kuta Luquinhas pokušao glavom, lopta je u paraboli padala prema Dinamovom golu, no odsjela je na gredi.

Početkom drugog poluvremena kolosalnu priliku za Legiju imao je Emreli, no iako je bio sam na četiri metra od Livakovića uspio je promašiti loptu.

VIDEO Pogledajte kako je poljska policija deportirala Boyse: ‘J…te koliko ih ima’

Najbolju priliku za Dinamo u nastavku imao je Oršić u 58. minuti, ali njegov pokušaj glavom nije bio precizan.

Kao što precizan nije bio niti Wieteska u 67. minuti, Juranović je odlično ubacio pred Dinamov gol, domaći stoper utrčao je na drugoj vratnici, ali je gornjim dijelom noge poslao loptu pored gola.

Dinamo će tako za suparnika u posljednjem pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka imati moldavskog prvaka Šerif iz Tiraspola koji je izbacio Crvenu zvezdu. Nakon 1-1 u prvoj utakmici u Beogradu, u uzvratu u Tiraspolu u utorak bilo je 1-0 za Šerif.

Prva utakmica igrat će se 17. ili 18. kolovoza u Tiraspolu, a uzvrat je 24. ili 25. kolovoza u Zagrebu.

Sortiranje događaja
90'

Igrat će se četiri minute nadoknade!

88'

Juranović je zaradio žuti karton!

83'

Meeenaloooo. Štetaaa. Nismo iskoristili odličnu priliku nakon velikog kiksa Legijine obrane.

78'

Krznar je izvadio Majera, a u igru ubacio Gojaka!

72'

U igru je ušao Muci, onaj koji je zabio za izjednačenje u Zagrebu. Nadajmo se da neće danas!