Najpoštenije bi stvarno bilo da dođu opet stranci i sude sve od prve do zadnje utakmice. To bi nas doduše koštalo ali HNS ima novaca pa neka plaća kad će se ova
ko iz kola u kolo vući repovi i prvenstvo će biti sve samo ne regularno. Međutim zna se tko će prvi biti protiv stranaca a pošto oni imaju najveći utjecaj od toga neće biti ništa.
Prikaži još ↓
ed
edo0308
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Strani suci obavezno
cajger
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
a biće je i barba Tonči prista na isplatu za penale u 4 rate
Ti
TimbTomb
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sad obavezno po strane suce
pe
pero5
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
strane suce -odmah ! jer je gadljivo kako se zadnje 2 sezone gura hajduka prema vrhu i drži ga se u borbi za naslov do samog kraja! pa hajduk je pretprošle sezo
ne bio momčad s najviše dosuđenih penala u svijetu...eeeej, svijetu!!!!
Prikaži još ↓
zidar
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Sam pogled na te face govori sve
va
valderamma
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
kakak je gnoj od covjeka ovaj dadic, zamisli sudi utakmicu na maksimiru, i da ga ne grize savjest
Oš
Oštrica
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
fritulice na aparatima!!!
ze
zelkan
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Što kaže ljepotan Ljubo
Dk
Deaktivirani korisnik
27.7.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne vjerujem da je Hajduk za strane suce. Bude li poštenog suđenja boriti će se za opstanak.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .