Dinamo vise ne dominira samo HNL-om, sad se i u Europi demonstrira sila i moc 💪
fr
freeshooter
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Imao je navjeći skok u razvoju ove sezone, nevjerojatno koliko ga je Bjelica oslobodio, nekim ljudima treba osjećaj sigurnosti, sloboda, dato povjerenje, da bi
pokazali sve što znaju i mogu, bravo Amere.
Prikaži još ↓
LUKAM10 LEGENDA
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo momci, kad mi rjesimo nase orjunase pridruzicemo vam se u pohod na evropu hzv
doog_kool
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ovaj Gojak mi se nikako nije svidjao,tj.njegov nogomet,al u zadnje vrijeme se zbilja profilirao u jednog od boljih veznih igraca u dinamu, momak je borac, ima i
talenta i jos je dovoljno vremena ispred njega da postane ozbiljan igrac
Prikaži još ↓
jJosip1983
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kad pogledaš sve sigurno je najatraktivniji gol
Dk
Deaktivirani korisnik
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Cijela akcija za gol je bila odlična
ju
juniorx1
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Gojak je izrastao u hebenu igračinu...dečko ima i tehniku,i lucidnost a jak je ko bik! Po meni najveće iznenađenje u momčadi....
It's kišing
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
''On se zove Omer, ali je živio u Americi pa ga svi zovu Amer...'' hahahaha... citat iz Lepa Brena - hajde da se volimo
Dk
Deaktivirani korisnik
9.11.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Prije mjesec dana je bilo po stotine komentara zašto on igra..kako je najveći promašaj.. Nije li ovo dokaz da hrvatskih 4 milijuna trenera i izbornika..trebaju
ostaviti struci da radi svoj posao..a da manje trljaju pljuju i pametuju po forumima.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .