Komentari 35

Juniori Dinama poraženi u Ligi prvaka mladih! Bez kapetana na uzvratnom susretu u Zagrebu

Dinamova mladost izgubila je 2-0 od Basela u prvoj utakmici 2. kola Lige prvaka mladih, a u uzvratu u Zagrebu morat će igrati bez kapetana Čuića koji je dobio crveni u Švicarskoj

Nogometaši Dinama poraženi su u prvom susretu drugog kola Lige prvaka mladih, švicarski Basel je na domaćem terenu slavio s 2-0.

Basel je poveo golom Onyegbule u 14. minuti, a vrlo brzo nakon toga Dinamo je propustio sjajnu priliku za izjednačenje kada suparničku mrežu nije pogodio Gec. Na odmor se otišlo s dva gola prednosti za Basel jer je u 33. minuti za 2-0 pogodio Beney.

Basel je zasluženo vodio nakon prvih 45 minuta u kojima je dominirao, no u nastavku je Dinamo zaigrao dosta bolje.

Toni Majić je imao čak tri dobre šanse, po jednom su zaprijetili Košćević, Čaić i Gec, ali Dinamo nije uspio doći barem do jednog pogotka čime bi sebi olakšao uzvratnu utakmicu. Na kraju, u 88. minuti, Dinamo je ostao s igračem manje na terenu nakon što je isključen Vito Čaić.

Uzvratna utakmica igra se u Zagrebu 29. studenoga.

Liga prvaka mladih, 2. kolo (prva utakmica):

Basel - Dinamo 2-0 (Onyegbule 14, Beney 33)

LIGA PRVAKA MLADIH - PUT PRVAKA 19.00 , Basel (Švicarska)
Basel
Onyegbule 14' Beney 33'
2 : 0
Dinamo

Kraj utakmice u Švicarskoj! Basel nosi u Zagreb dva gola prednosti, a dinamovci će u drugoj utakmici igrati bez kapetana Čuića koji je dobio crveni karton.

90'

Imat ćemo tri minuta sudačke nadoknade.

87'

Vito Čaić dobio izravni crveni karton! Dinamov kapetan objema je nogama pokosio Baselovog veznjaka koji je bio u punom sprintu.

85'

Gec krasno pucao iz slobodnjaka, ali ponovno brani Pfeiffer. Sve brani Baselov golman danas...

84'

Nova sjajna prilika za Dinamo. Čaić puca s 20 metara, ali opet brani golman Basela. Pa, je li to moguće?