Komentari 2

Dječak htio zagrliti Messija, zaštitari ga bacili na pod! Veliki Leo sve je oduševio reakcijom

Rijetko tko ne bi poželio u galeriji imati fotografiju s jednim od najpopularnijih nogometaša svijeta, a nakon burne reakcije zaštitara Messi je usrećio jednog dječaka te mu ispunio želju

Nogometaši PSG-a u finalu francuskog Superkupa deklasirali su Nantes 4-0 i osvojili 11. trofej pobjednika, odnosno devet u deset izdanja.

Messijev 70-metarski mural oslikan u rodnom Rosariu nogometnog velikana VIDEO

Parižani su rutinski stigli do pobjede, a na stadionu Bloomfield u izraelskom Tel Avivu zabijali su Messi, Neymar i Ramos.
Na kraju utakmice, jedan dječak se htio uslikati s argentinskom zvijezdom, ali zaštitari su preburno reagirali.

Naime, dječak se uspio probiti kroz osiguranje i približiti Messiju, na što su zaštitari reagirali i silovito povukli dječaka. Messi je naravno reagirao i pokazao da dječak može doći te se slikao s njime. Težim je putem ovjekovječio trenutak koji će pamtiti za cijeli život, a video tog trenutka netko je od gledatelja snimio te se ubrzo proširio društvenim mrežama.

PSG je poveo u 22. minuti golom Lionela Messija, na 2-0 je povisio Neymar iz slobodnog udarca na kraju prvog poluvremena, Sergio Ramos je pogodio za 3-0 u 57. minuti, a konačan rezultat utakmice je u 82. minuti postavio Neymar iz penala.

POGLEDAJTE VIDEO: SAŠA MATIĆ O KOVAČIĆU I VIDI