Drago mi je radi Sammira i neka mu to bude i motiv više da igra što bolje!
Dk
Deaktivirani korisnik
9.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
bolje stoji broj 19 Niki Kranjčaru...žao mi što ga nečemo vidjet u brazilu
fallout2
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
jeli samir hrvat?
ađ
ante_đonson
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Sammir ce odigrati najbolje sto zna i ostavit srce i dusu na terenu 110%. Igrati u svojoj zemlji za drugu drzavu i to prvu utakmicu protiv svoje rodjene je za n
jega nesto neprocjenjivo i emocije su jako velike. Vidimo se 12.6. na Arena Corinthians de São Paulo
Prikaži još ↓
laki-luka
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Bravo Sammire.
Ze
Zeldon
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Sammir je igracina. Sjecam se kako je prodao onaj tunel Messiu. Tekar mu je 20 godina. Jos je mlad.
user_119329
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
aww kak slatko
LL
LIJEPA LI SI
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Osobno sam bio protiv njegovog poziva uopce u repku , no pozvan je i ako odigra kako nekad zna bit ce dobro i bit ce mi drago sto igra za nas . Samo , nemojte p
retjerivati s tim navijanjem brazilaca za nas zbog Samira . Svi znamo kakva su nogometna nacija i koliko zive za nogomet i NEMA te reprezentacije na svijetu za koju bi navijali protiv Brazila , postovanje i simpatije mogu biti ali protiv Brazila navijati , usudim se reci da su notorne lazi .
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
8.6.2014.
Uređivanje komentaraOdustani
Nadam se da će Samir odigradi tekme karijere !
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .